Ve středu 29. dubna jsme se společně sešli ve školce, abychom si popovídali o plánovaných změnách v provozu, výhledu na příští školní rok a dalších tématech. Děkujeme vám všem, kdo jste dorazili, za milé setkání, sdílení i podněty pro další fungování Berounky! 💚