Ve středu 29. dubna jsme se společně sešli ve školce, abychom si popovídali o plánovaných změnách v provozu, výhledu na příští školní rok i dalších tématech. Děkujeme všem, kteří jste dorazili, za milé setkání, sdílení i podněty do dalšího fungování Berounky 💚